Sobni bicikl s magnetskim zamašnjakom, kao vrsta kućne fitness opreme, odlikuje se pametnim dizajnom. Kombinira magnetizam i tehnologiju zamašnjaka te uključuje super mekan, odbijajući i prozračan jastuk sjedala kako bi korisnicima pružio neviđeno fitness iskustvo.
Tehnologija magnetskog podešavanja
Temeljna tehnologija sobnog bicikla s magnetskim zamašnjakom leži u njegovom jedinstvenom sustavu magnetskog podešavanja. Za razliku od tradicionalnih metoda fizičkog otpora trenja, magnetsko podešavanje mijenja otpor mijenjanjem udaljenosti između magneta i zamašnjaka. Visoko izdržljiva, bezstupanjska poluga za podešavanje otpora eliminira buku i habanje uzrokovano trenjem dok podešavanje otpora čini glatkijim i ujednačenijim. Korisnici mogu jednostavno prilagoditi intenzitet vježbanja svojim potrebama. Bez obzira jesu li početnici ili stručnjaci za fitness, mogu pronaći odgovarajući način vježbanja.
Pojava modernih svijetlih boja
Sobni bicikl s magnetskim zamašnjakom također je vrlo domišljat u smislu vanjskog dizajna. Aerodinamični dizajn obično rezultira kompaktnijom strukturom, čineći opremu prikladnijom za male životne prostore ili kućne teretane. Osim toga, ovaj sobni bicikl može se prilagoditi prema vašim željama u boji. Boje koje odaberete čine bicikl privlačnijim i potiču vaš entuzijazam za vježbanje.
Višestruke prednosti sobnih bicikala
Ojačati kardiopulmonalnu funkciju:Korisnici mogu poboljšati svoju kardiopulmonalnu funkciju vježbanjem na sobnom biciklu za vježbanje.
Gubitak masnoće i oblikovanje tijela:Vožnja sobnog bicikla sagorijeva mnogo kalorija. Zaslon prikazuje određene podatke o kalorijama, pružajući korisnicima informacije o težini i gubitku masti. Također radi na mišićima nogu i stražnjice, stvarajući zategnuto i elegantno tijelo.
Ublažavanje stresa:
Vožnja bicikla na sobnom biciklu uključuje ritmično kretanje koje pomaže u oslobađanju od stresa i oslobađanju emocija. Korisnici doživljavaju opuštanje i zadovoljstvo tijekom vježbanja.
Sažetak prodajne točke
Tehnologija magnetskog podešavanja:bez buke, bez habanja, pružaju glatku i ujednačenu prilagodbu otpora, kako bi zadovoljili potrebe obuke različitih korisnika.
Moderan i svijetao izgled:Jednostavan stil s raznim opcijama boja čine sobni bicikl prekrasnim krajolikom u domu.
Višestruki učinci fitnessa:Jača kardiopulmonalnu funkciju, smanjuje masnoću i oblikuje, ublažava stres itd., donoseći sveobuhvatne zdravstvene dobrobiti korisnicima.
Kućna pogodnost:Sobni bicikl s magnetskim zamašnjakom pogodan je za kućnu upotrebu, zauzima malo prostora i jednostavan je za rukovanje, što ga čini idealnim izborom za kućni fitness.
Kada odaberete našu prednost, dobit ćete niz značajnih pogodnosti i jedinstvenu vrijednost. Ovo su naše glavne prednosti koje će vas učiniti zadovoljnim i uspješnim u radu s nama:
Popularni tagovi: sobni bicikl s magnetskim zamašnjakom, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica sobnih bicikala s magnetskim zamašnjakom, Vježbajte bicikl za dom, Početna ciklus vježbanja za praćenje napretka, Stalak za skladištenje stacionarni bicikl, stroj za vježbanje biciklizma, stacionarni ciklus, Dropshipping Station Bike
Parametar proizvoda
| Ime: | 508 obiteljski spinning bicikl |
| Elektronski sat: | broj otkucaja srca, vrijeme, brzina, kalorije, kilometraža, igra Bluetooth APP (opcionalno) |
| Remenica: | Novi materijal ABS remenica |
| Pojas: | PJ podebljani tihi remen |
| Rukohvati: | veliki rukohvati za natjecanja u punom dipu |
| Jastuk za sjedenje: | Proljetni super mekani jastuk |
| Ručica: | Ručica za elektroforezu kovanja sa zadebljanim navojem |
| Pedala: | Novi materijal PP pedala od aluminijske legure |
| Kutija za lanac: | ekološki prihvatljiv ABS dvostrani sveobuhvatni materijal |
| Traka otpora: | Povećajte kromirano bezstupanjsko podešavanje promjenjive brzine |
| Debljina cijevi: | 1,5 debljine Q235 cijevi 80*40*1,5 eliptične cijevi |
| Valjci: | super otporna na habanje/glatka/laka za pomicanje |
| Zamašnjak: | Magnetron zamašnjak od lijevanog željeza visoke preciznosti za dinamičku ravnotežu (6-10 kg može se prilagoditi) |
| Promjer zamašnjaka: | 42 cm |
| Stabilnost: | Klasični trokutasti ultrastabilni model/robot za bešavno zavarivanje/naslon za ruku bez podrhtavanja |
| Maksimalno opterećenje: | 150 kg |
| Neto težina/bruto težina: | 31 kg/35 kg |
| Veličina proizvoda: | 113*60*120cm |
| Prikladan segment visine: | 1.3-2m |
| Veličina pakiranja: | 110*25*86.5cm |
| Količina punjenja 40HQ: | 285 jedinica |







