Izvrsna stabilnost:
Ovaj stabilni sobni bicikl koristi napredni dizajn i proizvodne procese kako bi osigurao izvrsnu stabilnost tijekom vožnje. Bilo da vozite velikom brzinom ili se polako penjete, čvrsti okvir i visokokvalitetni materijali nude stabilnu potporu. Dizajn smanjuje njihanje i njihanje, omogućujući korisnicima da se koncentriraju na svoje vježbe.
Dizajn prilagođen korisniku:
Stabilni sobni bicikli usmjereni su na udobnost korisnika i jednostavnost korištenja. Prilagodite sjedalo i upravljač kako bi odgovarali korisnicima svih visina i veličina. Neklizajuće podnožja i udoban materijal sjedala osiguravaju udobnost tijekom dugih vožnji. Ove značajke jednostavne za korištenje poboljšavaju iskustvo vožnje.
Učinkoviti rezultati fitnessa:
Stabilni sobni bicikl može simulirati pravo iskustvo vožnje, omogućujući korisnicima da uživaju u prednostima vježbanja biciklizma na otvorenom kod kuće. Podešavanjem visoko izdržljive poluge bez stupnja za podešavanje otpora, korisnici mogu personalizirati svoj trening prema svojoj razini kondicije i ciljevima vježbanja. Ovaj stabilni sobni bicikl pomaže korisnicima da postignu željene rezultate u fitnessu.
Inteligentne funkcije:
Moderni sobni bicikli često su opremljeni pametnim značajkama kao što su zasloni, Bluetooth povezivost i drugo. Korisnici mogu vidjeti brzinu vožnje, udaljenost, potrošene kalorije i druge informacije u stvarnom vremenu putem zaslona kako bi bolje pratili svoj napredak u vježbanju. U isto vrijeme, značajka Bluetooth povezivanja omogućuje korisnicima da povežu svoj telefon ili tablet sa sobnim biciklom kako bi uživali u glazbi ili gledali video zapise, dodajući zabavu vježbanju.
Sigurnosna razmatranja:
Stabilan sobni bicikl usmjeren je na sigurnost korisnika. Opremljen je sustavom kočenja u nuždi i sigurnosnom nožicom za brzo zaustavljanje u slučaju nužde. Osim toga, stabilna konstrukcija okvira i visokokvalitetni materijali osiguravaju sigurnu vožnju, omogućujući korisnicima samopouzdano vježbanje.
Sobni bicikl za teretanu postao je idealan izbor za sve više i više ljudi koji odabiru vježbanje kod kuće sa svojom izvrsnom stabilnošću, humaniziranim dizajnom, učinkovitim učincima fitnessa, inteligentnim funkcijama i sigurnosnim pitanjima. Bilo da ste početnik ili iskusan vježbač, možete dobiti zadovoljavajuće iskustvo vježbanja.
Popularni tagovi: stabilni sobni bicikl, Kina stabilni sobni bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, Plastične komponente Stabilni bicikl, Predenje bicikla za brze i učinkovite vježbe, Najprodavaniji stacionarni bicikl, industrijski standardi Stacionarni bicikl, kompatibilnost glazbenog playera stacionarni bicikl, Napredak praćenje stacionarnog bicikla
Parametar proizvoda
| Ime: | 305A Kućanski spinning bicikl |
| Satovi: | broj otkucaja srca, vrijeme, brzina, kalorije, kilometraža |
| Remenica: | Novi materijal ABS remenica |
| Pojas: | PJ podebljani tihi remen |
| Rukohvat: | čelična cijev + super NBR materijal ne može se potrgati naslon za ruku za otkucaje srca |
| Jastuk za sjedenje: | Prozračan, udoban i ultra mekan jastuk za sjedenje |
| Ručica: | Ručica za elektroforezu kovanja sa zadebljanim navojem |
| Pedala: | Pedala od PP aluminijske legure |
| Kutija za lanac: | novi, ekološki prihvatljivi PP materijal, poluomotan poklopac lanca |
| Traka otpora: | Povećajte kromirano bezstupanjsko podešavanje promjenjive brzine |
| Debljina cijevi: | 1,5 debela Q235 cijev 80*40*1,5 ravna okrugla cijev |
| Valjci: | super otporna na habanje/glatka/laka za pomicanje |
| Zamašnjak: | Donkey Kong zamašnjak od lijevanog željeza visoke preciznosti za dinamičku ravnotežu (6-10kg se može prilagoditi) također se može prilagoditi 6KG magnetron zamašnjak |
| Promjer zamašnjaka: | 42 cm |
| Stabilnost: | Klasični trokutasti ultrastabilni model/robot za bešavno zavarivanje/naslon za ruke bez podrhtavanja |
| Maksimalno opterećenje: | 150 kg |
| N.W./G.W.: | 23 kg/26 kg |
| Veličina proizvoda: | 115*50*106 cm |
| Prikladan segment visine: | 1.5-2m |
| Veličina pakiranja: | 106*21*79 cm |
| Količina punjenja 40HQ: | 390 jedinica |






