Sobni bicikl s magnetskim otporom jedna je od važnih sprava za moderni kućni fitness, pružajući prikladan i učinkovit način za ljude koji teže zdravom životu. Želio bih vam pokazati detaljne informacije o ovom sobnom sobnim biciklom, posebno njegovom izgledu, sveobuhvatnom dizajnu i prednostima svijetle boje.
Izgled uvoda
Ovaj sobni bicikl s magnetskom otpornošću jednostavan je, ali moderan u vrhunskoj bijeloj i žutoj shemi boja koja se lako uklapa u svaki dom. Sobni bicikl ima aerodinamični dizajn tijela koji poboljšava vizualnu privlačnost i smanjuje otpor zraka. Ovaj dizajn poboljšava aerodinamiku i osigurava glatkije kretanje. Aerodinamični oblik također jača stabilnost i težinu bicikla, pružajući robustan i siguran temelj. To osigurava sigurnost i udobnost tijekom vježbanja.
Sveobuhvatni dizajn
Sobni bicikl s magnetskom otpornošću ima sveobuhvatan dizajn koji ističe njegovu kvalitetu. Koristi visokokvalitetne materijale kako bi u potpunosti obavio tijelo, što povećava estetiku i izdržljivost. Ovaj dizajn učinkovito sprječava ulazak znoja, prašine i druge prljavštine u bicikl, čime se produljuje njegov vijek trajanja. Osim toga, sveobuhvatni dizajn pojednostavljuje čišćenje i održavanje, štedeći vam vrijeme i trud. Bicikl također uključuje nove pedale od PP aluminijske legure za poboljšane performanse i izdržljivost.
Magnetootporni sustav
Ovaj sobni bicikl koristi napredni magnetnootporni sustav. Podešavanjem veličine magnetskog otpora, možete jednostavno prilagoditi intenzitet vježbanja prema svom fizičkom stanju i potrebama vježbanja. Ovaj dizajn bezstupanjske kontrole brzine čini vaše treninge personaliziranijim i znanstvenijim, što pomaže u postizanju boljih rezultata u fitnessu.
Osiguranje kvalitete
Strogo kontroliramo kvalitetu tijekom cijelog procesa proizvodnje. Od nabave sirovina do testiranja konačnog proizvoda, svaki korak pridržava se strogih standarda kvalitete i procesa praćenja.
Nudimo opsežna jamstva usluga nakon prodaje. Ako korisnici naiđu na bilo kakve probleme tijekom postupka kupnje ili korištenja, mogu se obratiti našem timu korisničke službe. Svim srcem ćemo pružiti profesionalna rješenja i zadovoljavajuću uslugu.
Popularni tagovi: sobni bicikl s magnetskom otpornošću, kineski sobni bicikl s magnetskom otpornošću proizvođači, dobavljači, tvornica, Domaći stacionarni bicikli izdržljivosti, kućni fitnes bicikli za stacionarnu vježbu, Stacionarni bicikli za dom za one koji žele izgraditi mišiće, Stacionarni bicikli za trening fleksibilnosti kuće, Stacionarni bicikli za rehabilitaciju kuće, Stacionarni bicikli za oblikovanje kućnog tijela
Parametar proizvoda
| Ime: | 508 sobni bicikl s magnetskim otporom |
| Elektronski sat: | broj otkucaja srca, vrijeme, brzina, kalorije, kilometraža, igra Bluetooth APP (opcionalno) |
| Remenica: | Novi materijal ABS remenica |
| Pojas: | PJ podebljani tihi remen |
| Rukohvati: | veliki rukohvati za natjecanja u punom dipu |
| Jastuk za sjedenje: | Proljetni super mekani jastuk |
| Ručica: | Ručica za elektroforezu kovanja sa zadebljanim navojem |
| Pedala: | Novi materijal PP pedala od aluminijske legure |
| Kutija za lanac: | ekološki prihvatljiv ABS dvostrani sveobuhvatni materijal |
| Traka otpora: | Povećajte kromirano bezstupanjsko podešavanje promjenjive brzine |
| Debljina cijevi: | 1,5 debljine Q235 cijevi 80*40*1,5 eliptične cijevi |
| Valjci: | super otporna na habanje/glatka/laka za pomicanje |
| Zamašnjak: | Magnetron zamašnjak od lijevanog željeza visoke preciznosti za dinamičku ravnotežu (6-10 kg može se prilagoditi) |
| Promjer zamašnjaka: | 42 cm |
| Stabilnost: | Klasični trokutasti ultrastabilni model/robot za bešavno zavarivanje/naslon za ruku bez podrhtavanja |
| Maksimalno opterećenje: | 150 kg |
| Neto težina/bruto težina: | 31 kg/35 kg |
| Veličina proizvoda: | 113*60*120cm |
| Prikladan segment visine: | 1.3-2m |
| Veličina pakiranja: | 110*25*86.5cm |
| Količina punjenja 40HQ: | 285 jedinica |






