Uvod u stacionarne sobne bicikle za kuću
Stacionarni bicikli za vježbanje kod kuće popularni su za moderni kućni fitness. Praktični su, učinkoviti i zauzimaju malo prostora. Ovi bicikli zadovoljavaju svakodnevne potrebe za vježbanjem i pomažu korisnicima u postizanju fitness ciljeva kao što su gubitak masnog tkiva, izgradnja tijela i povećanje mišića.
Izgled
Stacionarni sobni bicikli za dom često imaju aerodinamičan dizajn s elegantnim izgledom i raznim opcijama boja. Lako se uklapaju u različite stilove doma. Proizvođači koriste čelik visoke čvrstoće ili leguru aluminija kako bi osigurali stabilnost i sigurnost. Dizajneri su izradili sjedalo i ručke ergonomski za udoban zahvat i osjećaj sjedenja, smanjujući umor tijekom dugih sesija vježbanja.
Prodaja
Bogate funkcije podešavanja:stacionarni sobni bicikli za kuću obično imaju funkcije podešavanja otpora na više razina, a korisnici mogu jednostavno prilagoditi otpor prema svojoj fizičkoj kondiciji i potrebama vježbanja kako bi postigli personalizirano iskustvo vježbanja.
Tihi dizajn:Napredna tiha tehnologija koristi se za održavanje niske razine buke čak i pri velikim brzinama, osiguravajući da korisnici mogu uživati u tihom fitness okruženju kod kuće.
Mali otisak:Kućni stacionarni sobni bicikli općenito su kompaktnog dizajna i male veličine, što ih čini idealnim za obiteljsku upotrebu i lako ih je smjestiti čak i u male stanove.
Visoka sigurnost:Sobni bicikl uključuje sustav kočenja u nuždi i sigurnosnu nožnu papučicu kako bi se osigurala sigurnost korisnika tijekom vježbanja.
Jednostavan za održavanje:Sobni bicikl ima jednostavnu strukturu. Korisnici ga samo trebaju redovito čistiti i podmazivati kako bi održali dobre performanse.
Popularni tagovi: stacionarni sobni bicikli za dom, Kina stacionarni sobni bicikli za dom proizvođači, dobavljači, tvornica, Stacionarni bicikli za dom za one koji žele izgraditi mišiće, Domaći stacionarni bicikli izdržljivosti, kućni fitnes bicikli za stacionarnu vježbu, Stacionarni bicikli za dom za one koji žele raditi na izdržljivosti i snazi, Stacionarni bicikli za izgradnju kućnih mišića, Kućni fitnes bicikli za nepomično vježbanje za one koji imaju zajedničke probleme i ograničenu mobilnost kod kuće
Parametar proizvoda
| Ime: | 305 obiteljski spinning bicikl |
| Satovi: | broj otkucaja srca, vrijeme, brzina, kalorije, kilometraža |
| Remenica: | Novi materijal ABS remenica |
| Pojas: | PJ podebljani tihi remen |
| Rukohvat: | čelična cijev + super NBR materijal ne može se potrgati naslon za ruku za otkucaje srca |
| Jastuk za sjedenje: | Prozračan i udoban jastuk za sjedenje |
| Ručica: | Ručica za elektroforezu kovanja sa zadebljanim navojem |
| Pedala: | Plastična pedala od PP materijala |
| Kutija za lanac: | novi, ekološki prihvatljivi PP materijal, poluomotan poklopac lanca |
| Traka otpora: | Povećajte kromirano bezstupanjsko podešavanje promjenjive brzine |
| Debljina cijevi: | 1,5 debela Q235 cijev 80*40*1,5 ravna okrugla cijev |
| Valjci: | super otporna na habanje/glatka/laka za pomicanje |
| Zamašnjak: | Donkey Kong zamašnjak od lijevanog željeza visoke preciznosti za dinamičku ravnotežu (6-10 kg može se prilagoditi) |
| Promjer zamašnjaka: | 42 cm |
| Stabilnost: | Klasični trokutasti ultrastabilni model/robot za bešavno zavarivanje/naslon za ruke bez podrhtavanja |
| Maksimalno opterećenje: | 150 kg |
| N.W./G.W.: | 23 kg/26 kg |
| Veličina proizvoda: | 115*50*106 cm |
| Prikladan segment visine: | 1.5-2m |
| Veličina pakiranja: | 106*21*79 cm |
| Količina punjenja 40HQ: | 390 jedinica |







